Czyszczenie DPF – Tarnowskie Góry

Filtr DPF jest podstawowym elementem w konstrukcji każdego pojazdu spalinowego, który jest w niego wyposażony. Układ ten pozwala bowiem na wychwytywanie szkodliwych cząsteczek stałych znajdujących się w spalinach. Takie filtry z czasem się zapychają, co prowadzi do zmniejszenia osiągów samochodu oraz podwyższenia spalania. Sposobem na poradzenie sobie z tym problemem jest czyszczenie DPF Tarnowskie Góry.

Czyszczenie DPF to usługa skierowana przede wszystkim do osób, które na co dzień nie poruszają się z dużą prędkością przez dystans co najmniej kilku kilometrów. Pojazdy wykorzystywane do dojazdów do pracy i poruszania się po mieście są najbardziej narażone na zapychanie się filtra. Wynika to z faktu, że jest on zdolny do wypalania zgromadzonych zanieczyszczeń tylko w określonych warunkach.W mieście nie ma wystarczająco dużego czasu i dróg, na których można rozwinąć prędkość pozwalającą na uzyskanie odpowiednio wysokiej temperatury wewnątrz filtra.

Wykonujemy czyszczenie DPF w Zabrzu i Tarnowskich Górach z wykorzystaniem profesjonalnych urządzenia do prania filtrów. Pozwala ono na przywrócenie niemal 99% początkowej sprawności. W ten sposób możliwe jest dokładne wyczyszczenie filtra. W trakcie czyszczenia możemy także wymienić te części, które z biegiem czasu zużyły się i straciły swoje właściwości. Jak np. przewody z czujnika różnicowego spalin.

Działamy na samochodach różnych marek. Korzystamy z profesjonalnych, dedykowanych preparatów rozpuszczających smoliste, trwałe zanieczyszczenia. Zapraszamy do kontaktu!

Scroll to Top