House of Performance

Robert Serafiniak

High quality automotive solutions

O nas

Motoryzacja to moja pasja. Jest w moim życiu od zawsze. Zaczynając od rodzinnego warsztatu samochodowego z którym się wychowywałem od najmłodszych lat. Przechodząc przez lata szkolne, studia, pracę zawodową, aż do dziś. Mój tata od 1994 prowadzi warsztat gdzie zdobywałem doświadczenie, wiedzę oraz sam pracowałem jako mechanik, a od 2013r zajmowałem się elektroniką oraz modyfikacjami oprogramowania. W 2021 roku postanowiłem otworzyć swoją firmę, jednak we ścisłej współpracy z warsztatem. W końcu mechanika bez elektroniki (i odwrotnie) obecnie funkcjonować nie może.

Firma ta będzie kojarzona z wysokiej jakości usługami świadczonymi dla motoryzacji z zakresu elektroniki oraz oprogramowania. Posiadamy bardzo dobrze wyposażony warsztat, dzięki czemu m.in. oprócz podniesienia mocy możemy również sprawdzić stan samochodu, a następnie w razie potrzeby naprawić . Wiedza, doświadczenie oraz najnowocześniejszy sprzęt do pracy sprawiają, że jesteśmy w stanie zapewnić naszym Klientom najwyższy poziom obsługi oraz najlepszą jakoś świadczonych usług.

Posiadamy m.in. pierwszą hamownię firmy Bapro w Polsce. Jest to najwyższy model włoskiego producenta, zachęcamy do odwiedzenia strony firmy https://www.bapro.it/en

Hamownia służy nam nie tylko do tuningu ale również do badania samochodu pod najwyższym obciążeniem bez konieczności wyjazdu na drogi publiczne.

Dodatkowo posiadam doświadczenie w branży automotive jako inżynier oprogramowania wbudowanego. Wiedza zdobyta na tym stanowisku znacznie ułatwia analizę danych oraz ich zrozumienie. Mam za sobą kilka projektów, które z powodzeniem były sprzedawane na całym świecie (analizatory sieci CAN, emulatory samochodowe). To doświadczenie również będę wykorzystywał w pracy tworząc wysokiej jakości rozwiązania dla motoryzacji.

Oczywiście cały czas poszerzamy widzę i uczymy się dla Was:
"What we know is a drop, what we don't know is an ocean." ~ Isaac Newton