Elektronika samochodowa – Gliwice

Elektronika samochodowa Gliwice

W nowoczesnych samochodach montuje się coraz więcej instalacji elektronicznych. Taki krok ma za zadanie zwiększyć funkcjonalność pojazdów i poprawić bezpieczeństwo podczas jazdy. Systemy elektroniczne są jednak narażone na wiele awarii, a w razie ich uszkodzenia konieczne jest skorzystanie z pomocy specjalisty.
Elektronika samochodowa Gliwice obejmuje takie usługi, jak programowanie, kodowanie, aktualizowanie i modyfikacja sterowników elektrycznych, a także ich naprawę. Pracujemy z takimi systemami, jak airbag, parktronik, ECU, ABS ESP, BCM itd..
Inne usługi związane z elektroniką samochodową to:
– klonowanie sterowników silnika, BCM itd.,
– diagnostyka oraz naprawa usterek elektronicznych samochodu,
– serwis/naprawa układów EGR, DPF, AdBlue, SCR, NOX, sond lambda, DTC,
– diagnostyka,
– kodowanie.

Dysponujemy dużą widzą oraz doświadczeniem, które pozwala na szybkie zdiagnozowanie usterek w obrębie instalacji elektronicznych. Ponadto mamy bardzo dobre zaplecze techniczne, narzędziowe i programowe. Mamy również swój warsztat, gdzie świadczymy kompleksowe usługi związane z naprawą samochodów osobowych i dostawczych, jak np. geometria 3D, naprawy główne i bieżące, serwis klimatyzacji R134a oraz R1234yf, serwis ogumienia czy dynamiczna wymiana oleju w automatycznych skrzyniach biegów.

W razie jakichkolwiek pytań dotyczących naszej oferty zapraszamy do kontaktu.

Scroll to Top