Hamownia – Tarnowskie Góry

Hamownia Tarnowskie Góry

W naszym warsztacie samochodowym znajduje się hamownia Tarnowskie Góry. To konstrukcja wykorzystywana do mierzenia podstawowych parametrów pracy silnika i innych podzespołów pojazdu. Na hamowni można zbadać:
temperaturę spalin,
ciśnienie doładowania,
skład mieszanki,
działanie układu paliwowego,
moc i moment obrotowy.

Hamownia jest wyposażona w szereg czujników. Pozwalają one na zbadanie podstawowych parametrów pracy pojazdu. Budowa takiej konstrukcji opiera się na specjalnych rolkach z hamulcami elektrowirowymi, które generują obciążenie. Dzięki czemu możemy badać parametry silnika w precyzyjny i powtarzalny sposób. Auto jest przytwierdzone do hamowni za pomocą pasów, dzięki czemu badanie przebiega całkowicie bezpiecznie.

Hamownia pozwala na mierzenie wielu parametrów bez konieczności przewożenia samochodu na specjalny tor. Dzięki niej możliwe jest rozpędzenie auta do wymaganej prędkości w sposób bezpieczny i szybki, nawet do 360km/h. Zastosowanie hamowni często umożliwia obniżenie kosztu badań przed modyfikacją parametrów silnika. Konstrukcja ta jest dostępna jedynie w profesjonalnych warsztatach samochodowych.

Wykorzystujemy naszą hamownię m.in. do chip tuningu w Tarnowskich Górach. Korzystamy ze sprawdzonej, jakościowej konstrukcji, która pozwala na uzyskanie wyników z wysoką dokładnością i powtarzalnością.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszych usług. Przeprowadzamy modyfikacje samochodów osobowych i dostawczych wszystkich marek. Nasza hamownia pozwala sprawdzić parametry pojazdu bez stworzenia zagrożenia dla kierowców oraz innych uczestników ruchu.

Scroll to Top